Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 20.12.2020 21:46:06

KAKŠNA TEKMA na Old Traffordu! Tega v premier ligi še NISMO VIDELI!

Scott McTominay je v prvih treh minutah tekme zadel kar dvakrat.

Manchester United proti Leeds Unitedu; staro rivalstvo, ki ga med angleško elito nismo videli več kot desetletje. Današnja tekma na Old Traffordu je pokazala, zakaj so medsebojne dvoboje teh dveh ekip mnogi tako zelo pogrešali.

Padlo je kar osem zadetkov, kvaliteta domače zasedbe rdečih vragov je bila na koncu dovolj, da se je rezultat ustavil pri 6:2. Najbolj impresiven pa je bil začetek tekme. Da bodo domači z 2:0 vodili že v prvih treh minutah tekme, ni pričakoval nihče, še precej bolj presenetljiv pa je bil avtor obeh zadetkov.

Scott McTominay, 24-letni škotski vezist, je postal prvi igralec v angleški premier ligi, ki mu je v prvih treh minutah uspelo mrežo nasprotnika zatresti kar dvakrat, prvi gol je padel po zgolj 67 sekundah igre.