Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

1 20.12.2020 14:00:12

Nov polom Arsenala, oglasil pa se je NEZAŽELENI Özil: Dal je ven iz sebe, to je sporočilo, ki odmeva (foto)

Ob predstavah Arsenala ga boli srce.

Nogometaši Arsenala so še naprej v veliki krizi. V angleškem prvenstvu še na sedmi zaporedni tekmi niso uspeli zmagati, še peti poraz v tem obdobju jim je prizadejal Everton, ki je bil boljši z 2:1 (2:1).

Domači so povedli v 22.minuti, ko je žoga po strelu Dominica Calverta-Lewina z glavo zadela branilca Londončanov Roba Holdinga in končala v mreži. V 35. minuti je z najstrožje kazni izenačil Nicolas Pepe, v zadnjih trenutkih prvega polčasa pa je po kotu domače v vnovično vodstvo s strelom z glavo popeljal Kolumbijec Yerry Mina.

Arsenal, ki ima po 14 krogih le 14 točk, 12 manj od Evertona, je imel v drugem delu veliko premoč, tudi priložnosti, toda več kot okvirja vrat (David Luiz) ni zadel.

Topničarji tako ostajajo na skromnem 15. mestu, po novem porazu pa se je oglasil zvezdnik Mesut Özil, ki je zaradi določenih nesoglasij že nekaj časa na stranskem tiru. Nemški nogometaš je objavil zelo zgovorno sporočilo, kljub odnosu z nekaterimi ljudmi v klubu se mu trga srce.