Karmična prognoza za julij: test partnerskih ...

Skrivni načrt za vrnitev Harryja

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 14.12.2020 10:46:04

Iz obupa si je dal masko na ... Navijač Arsenala po desetih mesecih na tekmi ARSENALA, to je prizor! (foto)

Arsenal je izgubil proti Burnleyju.

Serija katastrofalnih predstav Arsenala se je nadaljevala tudi na domači tekmi proti Burnleyju, ki jo je izgubil z 0:1. Londončani niso pokazali praktično ničesar, v 58. minuti pa so ostali še brez izključenega Granita Xhake. Gosti so številčno premoč izkoristili v 74. minuti, ko je po kotu avtogol dosegel Pierre-Emerick Aubameyang. Burnley je z zmago prehitel Arsenal na 15. mestu prvenstvene lestvice.

Poraz je bil še toliko bolj boleč za navijače, ki so se na stadion Emirates vrnili po desetih mesecih. Okoli dva tisoč jih je bilo močno razočaranih, še najbolj zgovorna je bila poteza možakarja, ki si je ob koncu tekme masko za obraz postavil kar na oči.

Značke: arsenal, anglija