Koga briga Barbariga?!

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 24.10.2020 18:03:46

El clasico je dobil NEPRIČAKOVANEGA JUNAKA: Drugi polčas je PRINESEL ODLOČITEV, kriza se je POGLOBILA! (video)

Pravkar se je končal prvenstveni obračun Barcelone in Reala.

Po zadnjem sodnikovem žvižgu pa so veliko bolj zadovoljni Madridčani, ki so slavili s 3:1 in prekinili niz treh zaporednih porazov. Na drugi strani pa so poglobili krizo Barcelone, ki je zelo slabo začela sezono. V petih nastopih je izgubila dvakrat, po Getafeju v prejšnjem krogu torej danes še doma z Realom.

Obračun se je začel silovito, v peti minuti je Real v vodstvo popeljal Valverde, tri minute pozneje pa je bilo 1:1. Za Barco je v polno meril Fati. Rezutat se ni spremenil do 63. minute, ko je Sergio Ramos po prerivanju padel v kazenskem prostoru. Glavni sodnik Munuera najprej sicer ni dosodil ničesar, po ogledu posnetka pa je pokazal na belo piko. Odgovornost je prevzel kar Ramos, ki je po poškodbi šele v zadnjem trenutku dobil zeleno luč za nastop, in svojemu moštvu kot neke vrste adut iz rokava priigral drugo vodstvo na srečanju.

Domači so sicer lovili novo izenačenje, toda to je ostalo zgolj želja, v sodnikovem dodatku je zadnji žebelj v njihovo krsto zabil Luka Modrić, ki je zadel za 3:1 in prinesel veliko zmago svojemu klubu. Hkrati pa je bilo to veliko olajšanje za Zinedina Zidana, ki se mu je pošteno zamajal stolček.

Vse štiri zadetke si lahko OGLEDATE TUKAJ.