oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

3 22.10.2020 13:09:11

Sramoten izpad zvezdnika BAYERNA: Glasno žalil Oblaka in soigralce, besede ujele kamere! (video)

Nogometaši Bayerna so povozili Atletico, med tekmo pa so kamere ujele tudi neprimeren izpad nemškega zvezdnika.

Bayern je na domačem terenu povedel v 28. minuti, ko je Jana Oblaka, ki je pred tem že enkrat dobro posredoval, enkrat pa so domači zadeli vratnico, iz bližine ugnal Kingsley Coman. Ta je podal pri drugem golu v 41. minuti, ko je z močnim strelom zadel Leon Goretzka.

V 47. minuti je Joao Felix zadel za Atletico, a je Luis Suarez, ki je v prvem delu zapravil lepo priložnost, v prepovedanem položaju vplival na igro, tako da zadetek ni veljal. Je pa obveljal gol Bayerna, ki ga je z močnim strelom od daleč dosegel Corentin Tolisso. Coman je za nameček v 72. minuti povišal prednost že na končnih 4:0.

V javnosti pa dan po tekmi ne odmeva zgolj visoka zmaga Bayerna, ampak tudi neprimeren izpad Thomasa Müllerja. Nemški nogometaš je v eni od akcij dobil rumeni karton, čeprav si ga morda niti ni zaslužil. V navalu jeze je začel vpiti, na njegovo nesrečo pa se je vsaka beseda na praznem stadionu odlično slišala tudi v neposrednem prenosu.

"To ni res, hej! Igramo proti Atleticu, največjemu huliganu v evropskem nogometu, jaz pa za to dobim rumeni karton?" se je jezil Müller, ki je s protestiranjem prestopil mejo, a hkrati ga je zaradi te nenavadne sodniške odločitve moč razumeti.

Značke: muller, bayern, atletico