21.07.2020 08:45:00

SPEKTAKULARNO: O tem zadetku Dybale in Ronalda govorijo vsi, to je UBIJALSKI DVOJEC! (video)

Nogometaši Juventusa so naredili pomemben korak na poti do ubranitve naslova italijanskega prvaka, potem ko so v 34. krogu serie A sinoči na domačem stadionu z 2:1 premagali rimski Lazio. Juve ima zdaj štiri kroge pred koncem prvenstva osem točk prednosti pred Interjem Samirja Handanovića na drugem mestu, ki je v 34. krogu le remiziral z Romo.

Lazio se je dobro držal vse do 51. minute, ko je Bastos igral z roko, Cristiano Ronaldo pa je iz enajstmetrovke popeljal domače nogometaše v vodstvo. Le tri minute pozneje so gosti naredili veliko napako, ko je Luiz Felipe podal Paulu Dybali, ta pa je nesebično žogo serviral Ronaldu za Portugalčev 30. zadetek sezone.

V 82. minuti je sicer Ciro Immobile znižal izid z bele točke, potem ko ga je grdo zrušil Leonardo Bonucci. Tudi napadalec Lazia je dosegel še 30. gol v sezoni, s katerim se je z Ronaldom izenačil na vrhu lestvice strelcev v italijanskem prvenstvu.