01.03.2020 23:00:49

ŠPANSKI EL CLASICO REALU - divja poslastica

Največja nogometna tekma na svetu je postregla z izjemnim nogometom, kopico priložnosti na obeh straneh in zmago moštva trenerja Zinedina Zidana.

Ljubitelji nogometa so res lahko uživali v izvrstni predstavi obeh moštev. Real in Barcelona sta prikazala atomski nogomet. Tako Real kot Barcelona sta imela cel kup priložnosti, ki jih nista izkoristila, odlično pa sta svoje delo opravila tudi oba vratarja, predvsem Ter Stegen v vratih Kataloncev. Toda vratar Barcelone je moral pobrati žogo iz svoje mreže v 71. minuti, ko ga je s strelom v krajši kot z neposredne bližine premagal Vinucius. Končni rezultat 2:0 je dosegel Mariano, ki je zabil v drugi minuti sodnikovega podaljška. Real se je z zmago povzpel na prvo mesto lestvice španskega prvenstva.