Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 26.06.2019 21:13:35

Nigerijci še do druge zmage in osmine finala

Nigerijska nogometna reprezentanca je na afriškem prvenstvu v Egiptu prišla še do druge zmage. v Aleksandriji so Nigerijci, eni favoritov prvenstva, v skupini B premagali Gvinejo z 1:0.

Nigerijci so slavili po zadetku Kennetha Omeruoja v 73. minuti. V skupini B vodijo Nigerijci s šestimi točkami, Madagaskar je drugi s točko in tekmo manj, Gvineja je s točko tretja, Burundi pa četrti, ima tudi tekmo manj.

V skupini A pa sta se Uganda in Zimbabve razšla z 1:1. V Kairu je za Ugando zadel Emmanuel Okwi v 12. minuti, izenačil pa je Khama Billiat v 40. minuti. Uganda po dveh krogih vodi v skupini s štirimi točkami, sledi Egipt s tremi in tekmo manj, na tretjem mestu je Zimbabve s točko, na četrtem pa DR Kongo, ki je še brez točk.

Egipt in DR Kongo bosta tekmo 2. kroga igrala ob 22. uri v Kairu.

Nigerijci so že v osmini finala, kamor se prebijejo prvo- in drugouvrščene ekipe iz vsake skupine ter štiri najboljše tretjeuvrščene.