08.05.2019 21:49:05

ZATO ga hočejo Barcelona in ostali VELIKANI ... Kapetan Ajaxa zadel za vodstvo, drugi gol še LEPŠI! (video)

Star je šele 19 let, pa se zanj že zanimajo največji evropski klubi ...

Nogometaši Ajaxa se v tem trenutku na domačem igrišču na povratni tekmi polfinala lige prvakov merijo s Tottenhamom. Potem ko so v Londonu zmagali z 1:0 in si na široko odprli vrata v finale najelitnejšega svetovnega klubskega tekmovanja, jim zdaj kaže še boljše.

Ajax je namreč že v 5. minuti povratne tekme v Amsterdamu povedel, zadetek pa je, tako kot na dvoboju z Juventusom, dosegel najmlajši v Ajaxovi ekipi, kapetan kluba Matthijs de Ligt. Šele 19-letni osrednji branilec nizozemskega ponosa je po podaji Schöneja najvišje skočil v kazenskem prostoru Tottenhama in žogo z glavo zabil v mrežo.

Odličen zadetek de Ligta, za katerega se zanimajo Barcelona, Juventus, Bayern, Manchester United in številni drugi evropski velikani, si lahko ogledate v priloženem videoposnetku ...

Ajax je sicer v nadaljevanju prvega polčasa prišel še do višjega vodstva, tako da mu po prvem polčasu kaže naravnost fantastično. V 36. minuti je namreč fantastičen zadetek po podaji Dušana Tadića zabil Hachim Ziyech, še en nogometaš, ki bo po vsej verjetnosti poleti zapustil Ajax, saj se zanj zelo resno zanima Bayern ...