31.10.2018 12:53:52

Dino Hotić VAJENEC, Matej Jug SREČNEŽ! OSUPLJIVE SCENE, sodnika so morali zaščiti celo 'SPECIALI'! (video)

vszi

Na tekmi Gremio - River Plate je bilo še kako vroče.

River Plate je prvi finalist pokala Libertadores. Prvo tekmo je sicer izgubil z 0:1, a je na drugi premagal Gremio z 2:1 in se prebil na zadnjo stopničko. Vse lepo in prav, če povratna tekma ne bi bila prava drama, ki se je zaključila na peklenski način. Besni so bili predvsem Brazilci, ki so prepričani, da jih je sodnik Andres Cunha iz Urugvaja grdo oškodoval. Malce pred koncem rednega dela je namreč dosodil enajstmetrovko za River, toda šele po ogledu počasnega posnetka. S pomočjo VAR-a je pokazal na belo točko, s čemer je tako razjezil Brazilce, da je bila tekma prekinjena za kar 9 minut! Cunho so morali zavarovati celo policisti, ko so se strasti za silo pomirile, je sledil kar 14 minut dolg sodnikov dodatek. River je z bele točke zadel, potem so se neljube scene nadaljevale.

Pri Gremiu so tako ostro in tako žgoče protestirali, da so bile to scene, ob katerih Dino Hotić deluje kot pravi vajenec, Matej Jug pa veliki srečnež ...