Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 16.10.2018 16:33:19

KAKŠNA DRAMA za Škota! Če bi imel slabo srce, tega ne bi preživel

Škot je na stavah vplačal pet funtov in med spremljanjem tekem, ki jih jih izbral, doživljal redko videno dramo. Končni razplet pa ...

Na stavni listek je uvrstil zmage Portsmoutha, Colchestra, Newporta, Northamptona, Dundee Uniteda in Elgina, ob tem da morajo tudi poraženci doseči vsaj zadetek. Kvota mu je omogočala zaslužek 84 tisočakov.

Tekme so se ena za drugo razpletale po njegovih željah, na koncu sta ostali le še dve, na katerih je bil izid neodločen 1:1. Za dobitek je potreboval zadetka domačih ekip v teh dveh dvobojih, vendar oba sta bila že globoko v sodnikovem podaljšku.

Northampton je igral s Forestom Greenom, Newport pa Stevenagom. Na obeh tekmah je bilo očitno veliko prekinitev, saj sta sodnika izdatno podaljšala srečanje. Potem pa se je zgodilo ... Northampton je zmagoviti zadetek dosegel v 97. minuti, še minuto pozneje pa so mrežo gostov zatresli še nogometaši Newporta. Za srečnega Škota je bil to dobitek iz sanj.

Stavnica, v kateri je stavec vplačal listek, je objavila, da kaj takšnega še ni bilo.

Značke: stave, newport