06.10.2018 17:47:35

NEVERJETNI Paco! Pri Barceloni ga ni bilo NIKJER, zdaj pa ... Pol ure, HAT-TRICK in MOJSTROVINA v - 96. minuti! (video)

Epska predstava s strani Barcelone posojenega nogometaša.

Štiri tekme, šest golov. Paco Alcacer je vroč, da bi težko bil bolj. Potem ko je pri Barceloni njegova kariera zašla v slepo ulico, je več kot očitno storil pravi korak, ko se je letos poleti odločil prestopiti v Nemčijo. Borussia si ga je za začetek le sposodila, a če bo Španec nadaljeval v takšnem slogu, ni vrag, da ga bodo v Dortmundu želeli zadržati še za dlje kot le eno sezono.

S pravim šovom je Alcacer postregel na sobotni tekmi z Augsburgom, ki je bila prava drama. Gledalci so namreč videli kar sedem golov, odločitev o zmagovalcu pa je padla šele v 96. minuti, ko je iz mojstrsko izvedenega prostega strela zadel prav Alcacer. Ob tem je zanimivo, da je slednji v igro prišel šele v 59. minuti, a je kljub temu zabil hat-trick! Prvi gol je dosegel že tri minute kasneje, drugega nato v 80. minuti, zadnjega s praktično zadnjim strelom na tekmi, ki se je končala s 4:3 za Borussio.

Če vam posnetka ne prikaže, si ga oglejte tukaj.