Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Koga briga Barbariga?!

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

0 21.08.2018 08:37:46

Na igrišče v 61. minuti, na zelenici do devetih, da DEVETIH GOLOV v pol ure na mednarodni tekmi (video)

Kako zabiti devet golov v zadnje pol ure nogometne tekme? Tu je odgovor.

V Indoneziji trenutno poteka azijsko prvenstvo za dekleta, od koder prihaja nora zgodba o nogometašici, ki je na igrišče stopila v drugem polčasu, do konca pa zabila vseh devet golov svojega moštva.

Se sliši pretirano? Vsekakor, toda Wang Shanshan se je očitno na tekmi proti Tadžikistanu odločila, da bo selektorju dokazala, da si zasluži večjo minutažo. Osemindvajsetletnica je na igrišče prišla v 62. minuti, nato pa po vodstvu Kitajske s 6:0 (polčas se je končal s 4:0) dosegla kar devet od naslednjih 10 golov, sedem od tega v razmaku 13 minut in kar tri v sodniškem dodatku.

Zanimivo je, da se Kitajke niso ustavljale in so želel za voljo gol razlike hitro spet izvajati s sredine igrišča. Podcenjevalno do ubogih tekmic? Kdo ve, to je vaša odločitev. Omeniti velja, da so tudi Severne Korejke Tadžikistan premagale s 16:0.

Posnetek si lahko ogledate od 5.15 naprej.