Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Tadej Pogačar pred Girom izpostavil ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 21.04.2018 09:53:13

Kakšna DRAMA v polfinalu lige prvakov za mlade! Barcelona zabila pet golov v prvem polčasu, a - verjeli ali ne - VSEENO TREPETALA! Na drugi tekmi pa ...

Znana sta oba finalista lige prvakov za mlade.

Na finalista lige prvakov za člane bomo morali še počakati, v ligi prvakov za mlade sta že znana. V ponedeljek se bosta v velikem finalu udarila podmladka evropskih nogometnih titanov Barcelone in Chelseaja. Prva je bila v polfinalu boljša od Manchester Cityja, drugi od Porta, obe temi pa sta bili velikanski drami.

Katalonci so Cityju že v prvem polčasu zabili, verjeli ali ne, kar pet golov, zanje so potrebovali vsega dobre pol ure! Toda Otočani se niso želeli predati in dejansko so se Barceloni skorajda povsem približali. No, za popoln preobrat jim je zmanjkalo časa in Barca se je napredovanja v finale veselila z zmago 5:4.

Na drugi tekmi se je redni del končal z 2:2, sledile so enajstmetrovke. Pri teh so bili mirnejši in natančnejši Londončani, ki so Portugalce premagali s 5:4.

Dodajmo, da so lani naslov prvaka osvojili pri Red Bull Salzburgu, prej je bil dvakrat zapored najboljši prav Chelsea.