Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

0 12.03.2018 15:55:08

Obupani Hamburg po sedmih tednih odpustil tudi Hollerbacha

Nemški nogometni trener Bernd Hollerbach je zgolj sedem tednov zdržal na klopi domačega prvoligaša iz Hamburga, ki se bo po tej sezoni bržkone prvič v svoji zgodovini poslovil od elitne bundeslige. HSV je pod vodstvom Hollerbacha na zadnjih sedmih tekmah osvojil le tri od možnih 21 točk, zanj pa je bil usoden visok poraz proti Bayernu z 0:6.

Nastalo strokovno vrzel bo do konca sezone zapolnil Christian Titz, ki je doslej v tem klubu skrbel za ekipo do 21 let.

Ekipa iz Hamburga je ena najbolj slovitih nemških zasedb. Doslej je šestkrat osvojila domačo državno in trikrat pokalno lovoriko, na mednarodni sceni pa je v sezoni 1982/83 osvojila predhodnico lige prvakov - pokal državnih prvakov, v sezoni 1976/77 pa je slavila v pokalu pokalnih zmagovalcev.

HSV je trenutno na predzadnjem mestu v 18-članski bundesligi. Po 26 odigranih tekmah ima točko več od Kölna, ki se bo drevi pomeril z Werderjem iz Bremna.

Značke: nogomet, nemčija