Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

renato-stražar Njena.si

Pred koncem serije Skrito v raju vas čaka še ena...

0 12.03.2018 10:58:49

Jokić je VROČ: Nizkorasli branilec še drugič uspešen z ... GLAVO! (video)

Konec tedna se je Ufa v 22. krogu ruskega prvenstva pomerila z Anžijem in slavila s 3:2. Zelo zanimivo je, da je šlo za dvoboj ekip, ki imata za kapetana – Slovenca!

Da, prav ste prebrali, v Ufi je bil kapetanski trak na roki Bojana Jokića, v Anžiju pa ima podobno vlogo še en reprezentančni branilec – Miral Samardžić. Kot smo dejali, je imel več razlogov za zadovoljstvo na koncu Kranjčan, ki je v 67. minuti celo meril v polno. Takrat je svojo ekipo popeljal v vodstvo s 3:1. To je bil Jokićev drugi zadetek v sezoni, pri čemer v oči bodeta predvsem dva podatka.

Prvi je ta, da je kljub svojim 176 centimetrom oba zadetka dosegel z glavo, drugi pa, da pred prihodom v Ufo dolgih 11 let ni zabil prvenstvenega gola (zadnjega leta 2006 v dresu Gorice). Zanimivo je tudi to, da sta se obe tekmi, na katerih je bil med strelci Jokić, končali z zmago Ufe s 3:2. Domači kapetan je bil na igrišču vseh 90 minut, tako kot na nasprotni strani gostujoči.

Posnetek zadetka slovenskega reprezentanta si lahko ogledate v spodnji povezavi, in sicer od 4:10 naprej.

Značke: ufa, jokić