Poraz sindikata Fides: zdravniki delajo toliko kot...

Melodije morja in sonca: Zmagal fant s 'pitnim ...

roglic 24 pm Ekipa24.si

Hud udarec za ekipo Primoža Rogliča! V ...

0 26.11.2017 11:24:00

GROZLJIV trk z glavo Bayernovega zvezdnika in še bolj ŠOKANTNE posledice bolečega udarca: Ko je prišel v slačilnico, ni mogel ... (video)

Ne le poraz z Borussio Mönchengladbach, nemški Bayern je v soboto doživel še en velik udarec.

Po odličnem nizu nemškega Bayerna, po dveh zaporednih remijih konec septembra in na začetku oktobra so nanizali pet zaporednih prvenstvenih zmag, je v soboto sledil hladen tuš. Jupp Heynckes in njegovi varovanci so morali namreč priznati premoč Borussi Mönchengladbach, slednja je slavila z 2:1.

Navijače pa ne skrbi le ničla Bavarcev, temveč predvsem zdravstveno stanje Jamesa Rodrigueza, ki je v prvem polčasu trčil s Tonyjem Jantschkejem, udarec z glavo pa je pustil posledice. Po besedah zdravniške službe Bayerna se James med polčasom ni spominjal tekme, sploh ni vedel, kakšen je rezultat po prvih 45 minutah igre, zato se je Heynckes odločil, da ga zamenja.