01.09.2017 11:01:32

Poškodba!? Coutinho v polno za Brazilijo, nato je planil v neutolažljiv jok! Neymar pozna vzrok ...

Philippe Coutinho, ki je začetek premier lige izpustil zaradi domnevne poškodbe, je bil eden od junakov Brazilije.

Brazilija je v južnoameriških kvalifikacijah za svetovno prvenstvo, ki bo naslednje leto v Rusiji, z 2:0 premagala Ekvador in se tako še dodatno utrdila na prvem mestu lestvice.

Gostje iz Ekvadorja so se dolgo zelo dobro upirali napadalnim domačinom, ti pa so njihov odpor strli v zadnjem delu tekme. Najprej je v 69. minuti zadel Paulinho, sedem minut kasneje pa gol dosegel še Philippe Coutinho, o katerem je bilo v zadnjih dneh veliko prelitega črnila.

Čeprav domnevno za Liverpool ni igral zaradi poškodbe, je v reprezentanci zaigral brez težav in tako še potrdil sum, da je bilo vse skupaj zgolj izsiljevanje prestopa v Barcelono. Zato je bilo še toliko bolj zanimivo, da je Coutinho po zadetku planil v neutolažljiv jok, Neymar pa je po tekmi priznal: "V njem se skriva neizmerna žalost."