Karmična prognoza za julij: test partnerskih ...

Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Nenavadna svetloba nad južno Italijo

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

19 07.08.2017 22:54:36

Boleča klofuta za Keka in Rijeko: Osijek razbil prvake s pomočjo sporne enajstmetrovke in dveh rdečih kartonov (VIDEO)

Grega Wernig
Prvi hit letošnje sezone na Hrvaškem Osijek je na domačem igrišču prekinil zmagovito serijo Rijeke.

Matjaž Kek in njegova Rijeka sta na kolenih. V Gradskem vrtu v Osijeku, kjer je pred dnevi padel veliki PSV, so klonili z 0:1, potem ko je odločilni zadetek že v 17. minuti zabil Borna Barišić. Dosegel ga je z enajstmetrovke, sporno dosojene enajstmetrovke …

Sodnik Jović jo je dosodil po gneči v kazenskem prostoru gostov, ki se niso z njegovo odločitvijo nikakor niso mogli sprijazniti. Krivec za prekršek Elez, si je zaradi ugovarjanja prislužil tudi rumeni karton.

Rečani, ki so videli kar osem rumenih kartonov, bodo imeli gotovo veliko pripomb na sojenje. Sodnik je namreč dva v samo treh minutah pokazal Marko Vešoviću in ga že v 35. minuti poslal pod prho, ko je počasi že postalo jasno, da za Rijeko v Osijeku ne bo kruha. Drugi rumeni karton je tik pred koncem dočakal tudi Mate Maleš.

Na koncu kruha dejansko ni bilo, tako da je moštvo Matjaža Keka predalo vrh lestvice, na katerem s točko prednosti pred Rijeko in Slavenom Belupom zdaj kraljuje Dinamo.

Značke: rijeka, kek, osijek