29.12.2016 08:43:41

Bizarna zgodba iz Afrike: Če ne gre drugače, bo šlo z urokom (video)

vszi

Kje drugje kot v afriških državah. V nogometu zdaj kot kaže delujejo tudi uroki.

Sprva se je zdelo, da je ruandski napadalec malce zašel s poti, potem ko je ob vratnici izpeljal urok, s katerim je želel prekiniti nesrečo, ki jo je imel le nekaj minut prej, ko je zadel vratnico.

Ker je to tudi v ruandskem nogometu prepovedano, si je prislužil rumeni karton in seveda gnev nasprotnega moštva, ki jih je to očitno zelo zmotilo. So verjeli in so ga zato napadli?

No, bizarnosti pa še ni bilo konca, saj je taisti napadalec Moussa Camara v zadnji minuti sodnikovega podaljška, potem ko je bil dvoboj nekaj minut prekinjen, zadel za izenačenje Rayona proti Mukuri in končni izid 1:1.

Mu je do zadetka pomagala prav čarovnija, ali pa je šlo za splet naključij? Presodite sami, verjamemo pa, da nasprotnikom ob tem ni jasno popolnoma nič.