Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

gv
gv
2 27.12.2016 10:30:40

Reakcija po zadetku je povedala vse: Katastrofalna napaka hrvaškega vratarja (video)

Vratar belgijskega prvoligaša je najslabše prihranil za konec.

Chelsea zagotovo ni ponosen na posredovanje svojega vratarja. Matej Delač je namreč član vodilne ekipe angleškega prvenstva, ki ima pri belgijskemu Mouscronu status posojenega igralca, na zadnji tekmi pa je storil velikansko napako. Zaradi te so ga mnogi obtožili, da je sodeloval na stavnicah.

Mousrcon je do 61. minute vodil z 1:0, nato pa so imeli nogometaši Cluba Bruggea na voljo povsem nenevaren prosti strel. A žoga je na presenečenje mnogih končala za hrbtom hrvaškega vratarja, ki očitno niti sam ni vedel, kaj ga je doletelo. Sedem minut kasneje je prejel še en zadetek, s soigralci pa bo ta del sezone končal povsem na repu belgijskega prvenstva.

Značke: delač, belgija