19.12.2016 11:25:27

Srb 'nokavtiral' Hrvata (video)

vszi

V osemnajstem krogu francoskega prvenstva je vodilni Nice še povečal prednost pred najbližjima zasledovalcema Monacom in PSG-jem, dvoboj Caena in Metza pa je postregel z dogodkom, ki ne sodi na športna prizorišča.

Srečanje ekip, ki se borita za obstanek v ligi, je pripadel domačemu Caenu, ki je slavil s 3:0 in tekmeca ujel po točkah ter zapustil območje izpada. V 57. minuti, pri rezultatu 1:0 pa je razsodnost izgubil gostujoči branilec Milan Biševac.

Triintridesetletni nekdanji srbski reprezentant je brutalno - s pestjo v glavo - udaril hrvaškega napadalca Ivana Santinija, pri tem pa je treba povedati, da žoga ni bila niti blizu omenjenega dvojca. Seveda je branilec Metza takoj prejel rdeči karton, njegovi soigralci pa so do zadnjega sodnikovega žvižga dobili še dva zadetka in vknjižili deveti poraz v sezoni. Dogodek si lahko ogledate v priloženem posnetku, akcija pa se začne pri 1:30 minute.