11.08.2016 10:34:03

Božinov v prečko z dveh, treh metrov, Radović prvič v polno (video)

Nekdanji ljubljenec navijačev Olimpije Miroslav Radović prvič razveselil pristaše Partizana.

Po klavrnem startu v novo sezono so nogometaši srbskega velikana Partizana včeraj le zabeležili prvo zmago. Črno-beli so gostovali v Ivanjici, kjer so se pomerili z Javorjem, po devetdesetih minutah so se veselili zmage z 2:0. Marko Nikolić, nekdanji trener Olimpije, je tako le prebudil zaspano vojsko nogometašev, pri tem pa mu je pomagal tudi Miroslav Radović.

Bivši nogometaš Olimpije, ki je prispeval pomemben del k osvojenemu naslovu prvaka v pretekli sezoni, je v 13. minuti zabil prvi gol na tekmi, to je bil tudi njegov prvi zadetek po slovesu od Ljubljane in selitvi v Beograd. Osmoljenec v akciji za prvi gol je bil sicer bolgarski nogometaš Valerij Božinov, ki je z dveh, treh metrov zatresel prečko.