09.07.2016 15:24:59

Trenčin v Stožice s porazom, toda …

astrencin.sk

Slovaški prvak je odigral zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom sezone.

Po prostem petku bodo nogometaši Olimpije danes opravili dva treninga, Rodolfo Vanoli in njegovi varovanci so začeli sklepne priprave na prvo tekmo 2. kroga kvalifikacij za ligo prvakov. V sredo bo v Stožicah gostoval Trenčin, ki je v sobotnem dopoldnevu odigral še zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom sezone.

Tekmeci zmajev so se v gosteh pomerili s slovaškim drugolgašem Nove Mesto nad Vahom, domačini so z golom Kurtina v 59. minuti slavili z 1:0. Po tem bi lahko sklepali, da nogometaši Trenčina niso v najboljši formi, toda pozor, na igrišču je bila rezervna zasedba. To najbolj nazorno razkriva podatek, da od prve minute ni zaigral niti en igralec, ki je bil član začetne enajsterice na sredini preizkušnji proti ruskemu podprvaku Rostovu, ki se je razpletla z izidom 1:1.