28.02.2016 23:10:27

Handanovića so pustili na cedilu (video)

Juventus je bil v derbiju serie A z 2:0 boljši od Interja.

V enem od največjih italijanskih derbijev je Juventus pred svojimi navijači z 2:0 (0:0) premagal Inter in ima zdaj na vrhu lestvice štiri točke več od Napolija, ki ga v ponedeljek zvečer čaka zahtevno gostovanje pri Fiorentini. Med strelce sta se vpisala Leonardo Bonucci (47) in Alvaro Morata (82), ki je bil uspešen z bele točke.

Stara dama je v dvoboj krenila zelo odločno in si že v uvodnih minutah pripravila nekaj lepih priložnosti, ki so ostale neizkoriščene. Tako kot še dve do odhoda na odmor, zato pa je moral Samir Handanović po žogo v svojo mrežo že v drugi minuti nadaljevanja. Po podaji z desne strani v kazenski prostor se je branilec Interja Danilo D'Ambrosio katastrofalno odzval in asistiral Bonucciju, ki je darilo kajpada unovčil. Iz bližine je s silovitim udarcem pod prečko ugnal nemočnega Sarmo, ki so ga soigralci še enkrat več pustili na cedilu, bili so neprepoznavni. Vseh dvomov o zmagovalcu je bilo konec v 84. minuti, ko je bil iz najstrožje kazni uspešen Alvaro Morata.