14.02.2016 14:58:54

Nepričakovani junak: Danny Welbeck vrnil upanje v naslov Arsenalu (video)

Dolgo časa je bil poškodovan in v letošnji sezoni ni odigral še niti minute v premier ligi. Vse do danes, ko je v 83. minuti vstopil v igro na derbiju z Leicestrom in v 95. minuti topničarjem priigral super pomembno zmago.

Kakšen dvoboj med Arsenalom in Leicester Cityjem! Obračun, ki je v veliki meri odločal že o naslovu angleškega prvaka, je ponudil vse, kar lahko ponudi nogomet.

Izjemno dramatičen obračun, v katerem je povedel Leicester City, ki mu je po prvem polčasu kazalo odlično, saj je vodil in bil na poti k novemu presenečenju, se je na koncu končal z zmago Arsenala z 2:1.

Junak topničarjev pa je presenetljivo postal možakar, ki v letošnji sezoni zaradi poškodbe sploh še ni odigral nobene minute v premier ligi. A Danny Welbeck se je vrnil takrat, ko ga je Arsenal najbolj potreboval, in zabil je zadetek, ki bi se lahko na koncu izkazal kot odločilen v boju za naslov prvaka.

V priloženem videoposnetku si lahko ogledate izjemno pomemben gol 25-letnega napadala topničarjev.