29.09.2015 15:59:06

Danski nogometaš gol proslavil ... s pivom (video)

vszi

Pretekli konec tedna se je na Danskem na derbiju z Brondbyjem premierno predstavil Benjamin Vervič. Vseeno pa je nekaj pozornosti požela tudi tekma med Hobrom in Esbjergom.

Hobro in Esbjerg sta se na koncu razšla z neodločenim izidom 2:2. Zadnji gol na tekmi pa je iz enajstmetrovke dosegel nogometaš Esbjerga Nicki Bille Nielsen, ki je zadetek proslavil na prav poseben način.

Po uspešno izvedeni najstrožji kazni v 94. minuti je odhitel do svojih navijačev in enemu od teh iz rok vzel kozarček piva in ga nekaj tudi spil. Kaj si ob tem misli navijač ob dragih cenah piva na Danskem, pa ve samo on.

Spomnimo, da je bil v tem krogu odigran tudi derbi med Brondbyjem in Copenhagnom, ki se končal z zmago domačih z 1:0. Benjamin Verbič je za goste odigral 31 minut.