Ekipa
de
de
01. 08. 2014 · 12:31
09. 08. 2017 · 09:55
Deli članek:

Ochoa bo okrepil Malago

profimedia

Eden izmed mehiških junakov na svetovnem prvenstvu, Guillermo Ochoa, bo v naslednji sezoni branil v Španiji.

Devetindvajsetletni čuvaj mreže, ki je v prejšnji sezoni nosil dres francoskega malčka Ajaccia, je imel na svoji mizi po odlično odigranem prvenstvu kar nekaj ponudb, na koncu pa se je odločil, da podpiše za špansko Malago. 

Ochoa, ki je večino svoje kariere preživel v mehiški Americi, bo podpisal triletno pogodbo s španskim prvoligašem. Malaga je po prodaji Willyja Caballera Manchester Cityju nujno iskala okrepitev v vratih, Ochoa pa se bo za položaj prvega čuvaja mreže boril s kamerunskim reprezentančnim vratarjem Carlosom Kamenijem


Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se