Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

Alya 2 Njena.si

Alya: 'Vsi pravijo Alya kdaj bo otroček'

0 03.04.2024 10:13:38

Naravnost po nosu! Kontroverzni Američan Green udaril Dončića, sodniki pa dosodili ... (video)

Kontroverzni Draymond Green ni prizanesel niti Luki Dončiću.

Dallas Mavericks je v ligi NBA po sedmih zaporednih zmagah izgubila na gostovanju v San Franciscu, igralci Golden State Warriors so slavili s 104:100 in zabeležili peto zmago v nizu. Slovenski zvezdnik Luka Dončić je za goste dosegel dvajseti trojni dvojček v sezoni s 30 točkami, 12 skoki in 11 podajami.

Eden od junakov obračuna je bil domači zvezdnik Draymond Green, ki je blestel v napeti končnici in v zaključnih treh minutah zbral šest točk ter obenem blokiral poskus Daniela Gafforda. Kontroverzni Američan, ki je bil letos vpleten že v kar nekaj incidentov, zaradi kazni pa izpustil tudi lep del sezone, je že pri izidu 0:0 poskrbel za potezo, s katero je Dončiću nakazal, kaj ga čaka. Slovenca je močno kresnil po nosu, a so sodniki piskali v prid Golden Stata. Dončić je namreč tik pred udarcem naredil korake, kar je dosodil tudi sodnik.

Značke: dončić, dallas, green