Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

15 03.04.2024 08:44:20

Je bil Dallas ob koncu dramatične tekme hudo oškodovan!? To je akcija, ki je močno razburila tudi Dončića! (video)

Dallas je v napeti končnici tokrat ostal brez zmage pri gostovanju pri Golden Statu.

Dallas je izgubil kljub temu, da je Luka Dončić dosegel dvajseti trojni dvojček v sezoni s 30 točkami, 12 skoki in 11 podajami. Dvoboj se je odločal v napeti končnici, ko se je pri domačih izkazal Draymond Green in v zaključnih treh minutah zbral šest točk ter obenem blokiral poskus Daniela Gafforda. Štiri minute in pol pred koncem je Dallas izenačil na 92:92, ko je bil uspešen Tim Hardaway. Potem se je met gostom ustavil, tudi Dončić je zgrešil trojko, in so naslednji koš dosegli šele v začetku zadnje minute. Tedaj je z deseto podajo Dončić našel Kyriea Irvinga, ki je s trojko znižal na 95:100.

Dončić je znova podal P. J. Washingtonu za trojko 29 sekund pred koncem, 14 sekund pozneje pa je dva prosta meta zadel Irving in po petih zaporednih točkah je Dallas prišel na dve točki zaostanka (100:102). Thompson pa je v naslednjem napadu naredil korake, a sodniki kljub Dončićevemu prigovarjanju žoge niso dosodili Dallasu, temveč domačim je Thompson dosegel 2 prosta meta ter postavil končni izid tekme (104:100).

Celotno dogajanje si lahko pogledate v spodnjem posnetku.

Značke: dallas, luka-dončić