Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

vinicius Ekipa24.si

Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

0 21.05.2022 14:33:11

Drama ob koncu 2. četrtine! Navijač Golden Stata napadel Dončića, ta pa se je ostro odzval (video)

Luka Dončić ponoči po slovenskem času ni uspel zlomiti Golden State v San Franciscu, tako je Golden State povedel z 2:0 v zmagah in je na polovici poti v veliki finale lige NBA.

Ljubljančan je v prvem polčasu blestel, Dallas pa je bil v prednosti. Štriindvajseto točko je dosegel 14 sekund pred velikim odmorom, vrgel pa je zajeten korak od črte, ki označuje met za tri točke. Na semaforju je pisalo 72:58 in Dončić je ob vračanju v obrambo z gestami vračal domačim navijačem, ki so mu ves čas imeli kaj sporočiti.

A do tu vse v redu, zaiskrilo se je ob odhodu Dončića v slačilnico nekaj sekund pozneje. Navijač v prvi vrsti je bil z žaljivkami konkretnejši, z roko pa je nakazoval, da se želi s Slovencem 'pogovoriti' zunaj. No, Dončić mu seveda ni ostal dolžan in mu v mimohodu vračal z obrestmi, iz njegovih ustnic pa se da razbrati, da mu je zabrusil: "Utihni!".

Če je želel domači navijač najboljšega igralca gostov zmesti do te mere, da bo njegov učinek na igrišču slabši, je v popolnosti uspel. Dončić namreč v dobršnem delu tretje četrtine ni dosegel niti točke, svoj strelski izkupiček je prvič po odmoru popravil komaj dobri dve minuti pred koncem tretjega dela igre, ko je prednost njegove ekipe že skoraj povsem skopnela.

Dejstvo je, da se finalna serija zahoda zaostruje in prav zanimivo bo videti, kakšno 'dobrodošlico' bodo Teksačani pripravili bojevnikom na tretji in četrti tekmi.