Severnemu Jadranu preti katastrofa: Te »morilke ...

Odločilni meseci za usodo TEŠ6: zapiranje ...

Skrivni načrt za vrnitev Harryja

slovenija hrvaska 3 Ekipa24.si

Oglasil se je tudi zelo kritizirani selektor ...

0 26.02.2022 07:59:49

KRIMINAL! Tepli so ga, sodnik pa NIČ! DONČIĆ pa: "Poznam tega sodnika...!" (video)

Košarkarji Utah Jazz so v pretekli noči v severnoameriški ligi NBA s 114:109 premagali Dallas Mavericks slovenskega asa Luke Dončića.

Utah je do zmage na domačem parketu prišel z delnim izidom 9:2 v zadnjih treh minutah tekme. Dončić je v statistiko vpisal 23 točk, 11 podaj in sedem skokov. Luka je 3:12 minute pred koncem zadel za tri točke za zadnje vodstvo Dallasa pri 107:105. Koš Rudyja Goberta in uspešen met za tri Bogdana Bogdanovića so Utahu v naslednjih akcijah dale prednost, ki jo domače moštvo več ni izpustilo iz rok.
Na drugi strani je Dončić dvakrat neuspešno šel v prodor proti Gobertu, sicer krvniku Slovenije v polfinalu lanskega olimpijskega turnirja, a obakrat ostal praznih rok. Pri tem je Ljubljančan menil, da je nad njim bil storjen prekršek, sodniške piščalke pa so ostale neme.
"Imel sem dober dvoboj. Menim, da je nad mano dvakrat bil storjen prekršek. Ampak poznam tega sodnika, noče piskati prekrška. Ne mara me," je po tekmi dejal Dončić. Ko so ga vprašali, za katerega sodnika gre, se je le nasmehnil, "nočem dobiti kazni".

Značke: luka-dončić, dallas