Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 23.02.2021 07:15:21

Tekma, kakršne DALLAS ne pomni! DONČIĆU se je zelo tresla roka, vse pa je bilo odločeno že ob POLČASU! (video)

Po več kot tednu dni brez tekem se je Dallas Luke Dončića vendarle vrnil na parket in Memphis premagal s 102:92.

Pred tekmo z Memphisom je imel Dallas kar nekaj skrbi, saj je zaradi bolečin v hrbtu spet počival Latvijec Kristaps Porzingis, ki je soigralce spremljal s klopi, za nameček pa je bila to za Dallas izjemno pomembna tekma v boju za končnico lige NBA.

Vse oči so bile kakopak uprte v Luko Dončića, ki v letošnji sezoni blesti, a njegova ekipa mu velikokrat ne more slediti, vse prevečkrat je imel premalo podpore soigralcev. Tokrat je bilo drugače. Tokrat je bil Dončić tisti, ki mu ni šlo. V prvem polčasu je dosegel le sedem točk, zato pa sta bila bolje razpoložena Josh Richardson in Tim Hardaway Jr. Kljub nerazpoloženemu Dončiću pa je Dallas z lahkoto prišel do velike prednosti, kar je navijače Dallasa še posebej razveselilo, pa je dejstvo, da je bila igra v obrambi na visoki ravni.

Dončić je v drugem polčasu zaigral bolje, takoj po prihodu na parket je dosegel sedem točk, Dallas pa je tekmo mirno pripeljal do konca in zmagal s 102:92. Carlisle je ob zavedanju, da Dallas te tekme ne more izgubiti, Slovenca šest minut pred koncem potegnil na klop in ga spočil, saj Dallas ta teden čakajo štiri tekme. Že v noči na sredo bodo gostili Boston.

Dončić je tekmo končal z 21 točkami, 7 skoki in 5 asistencami, v oči pa bode predvsem 7 zgrešenih trojk in ravno toliko prostih metov. Pri Dallasu je bil sicer najučinkovitejši Hardaway Jr. z 29 točkami.

Značke: luka-dončić, dallas