Karmična prognoza za julij: test partnerskih ...

Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Po mesecih govoric uradno: Siddharto zapušča ...

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

3 02.02.2021 07:19:52

PREKIPELO MU JE! O Dončićevi reakciji po novem porazu govori vsa liga NBA! (video)

Dallas je doživel šesti zaporedni poraz.

Dallas je celotno tekmo igral dobro, bolje kot na prejšnjih dveh tekmah, in prvič v letošnji sezoni zaigral v polni zasedbi. Še več: zadnjo četrtino je Dallas začel z vodstvom petih točk. In kot po pravilu je Rick Carlisle Slovenca spet pustil na klopi in Phoenix je to izkoristil z delnim izidom 12:5 ter vodstvom.

Dončić je v zadnji četrtini dosegel le 4 točke, na drugi strani pa je bil veliko bolj razigran Devin Booker s 15 točkami v zadnjih 12 minutah. Ob napeti končnici je koš za zmago dosegel prav Booker, na drugi strani pa se je Dončić znašel v težkem položaju za met za tri točke in zgrešil ob zvoku sirene.

Takoj po koncu tekme je Dončić besno izbruhnil in zelo jezen zapustil parket.

Značke: luka-dončić, dallas