Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

3 18.01.2021 07:16:09

Luka DONČIĆ osupnil s svojim nastopom pred NOVINARJI: JAZ sem kriv za ta poraz! In povem vam, ZAKAJ! (video)

Luka Dončić je z Dallasom doživel drugi zaporedni poraz.

Čeprav je enaindvajsetletni Ljubljančan dosegel nov trojni dvojček in s tem prehitel tudi legendarnega Michaela Jordana, pa je zdesetkani Dallas kljub temu izgubil s 101:117. Dončić je na koncu dosegel 36 točk, 16 skokov in 15 podaj, od tega je kar 30 točk dosegel v prvem polčasu.

Pričakovano je bil slovenski zvezdnik po koncu tekme izjemno razočaran in jezen, v pogovoru s predstavniki medijev pa je dejal, da je njegova ekipa izgubila zato, ker je bil preveč sebičen. "Drugi polčas sem odigral grozno. Bil sem malo sebičen, ker sem v prvem polčasu zbral že 30 točk. To nisem bil jaz v drugem polčasu. V drugem polčasu bom moral igrati precej boljše. Sam sem krivec za poraz," je bil skrušen Dončić.

Dončić je na koncu iz igre zadel 13 od 30 metov (prosti meti 4/6), zadel je šest trojk iz 11 poskusov. V statistiko je vpisal še dve ukradeni in štiri izgubljene žoge v 37:30 minute igre. Ob Dončiću je bil drugi najboljši strelec domačih Kristaps Porzingis z 20 točkami, pri gostih pa jih je 29 dosegel Lauri Markkanen.

Značke: luka-dončić, dallas, nba