parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 10.12.2020 23:12:50

Michael Jordan? Ne, KLEMEN PREPELIČ!!! Prle s sireno! (video)

Slovenski reprezentant Klemen Prepelič je bil glavni junak zmage Valencie v 13. krogu evrolige. S košem v zadnji sekundi tekmi je svojo ekipo popeljal do zmage s 76:74 proti Anadolu Efesu in začasni delitvi prvega mesta na lestvici.

Pri rezultatu 74:74 je imela Valencia štiri sekunde za zadnji napad. Po minuti odmora je žoga prišla v roke Prepeliča, ki je preko Dogusa Balbaya s pol razdalje ob zvoku sirene zadel koš za zmago.

Valencia je po nepopolnem 13. krogu (jutri so na sporedu še tekme Himki Moskva - CSKA Moskva, Panathinaikos Atene - Žalgiris Kaunas, Bayern München - Asvel Villeurbanne in Barcelona - Armani Milano) po točkah izenačena z Barcelono in CSKA Moskvo, ki imata tekmo manj, ter Real Madridom, ki je nocoj premagal Zenit iz Sankt Peterburga z 79:72. Anthony Randolph je dosegel 12 točk.

Manj uspešna sta bila Zoran Dragić z Baskonio in nekdanji slovenski selektor Igor Kokoškov na klopi Fenerbahčeja. Baski so izgubili doma proti Maccabi Tel Aviv s 63:67 - Dragič je v 19 minutah dosegel sedem točk, Turki pa so klonili v Berlinu proti Albi s 63:89.

Značke: košarka, sta