Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 31.10.2020 09:15:03

Kot v največji MORI! Tudi odlični Dragić ni mogel PREPREČITI, kar se je zgodilo njegovi ekipi!

vszi
Košarkarji Baskonie Vitorie so v šestem krogu evroligi izgubili praktično že dobljeno tekmo.

V domači dvorani so morali priznati premoč Barceloni, izid je bil 71:72, kljub temu, da so štiri minute pred koncem vodili za 11 točk.

Do tega izida so prišli z delnim izidom 17:0, Barcelona pa je v zadnjih minutah odgovorila z 11 zaporednimi točkami.

Zoran Dragić je bil najboljši strelec domače ekipe, dosegel je 15 točk, k temu pa dodal še dva skoka. Tragični junak dvoboja je bil Pierria Hennry, ki je dve sekundi pred koncem zgrešil polaganje, po stranskem avtu je poskušal še Alec Peters, a dobil blokado Nikole Mirotića, z 18 točkami tudi najučinkovitejšega igralca tekme.

Anadolu je presenetil v Pireju, Olympiacos je premagal z izidom 84:79, prvo zmago v ligi pa je zabeležil Himki, Crveno zvezdo je v Moskvi premagal s 83:77.