Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

maja-ogorevc, delovna-akcija Njena.si

Skromna, a čista hiška doživlja pravljično ...

0 09.03.2020 02:23:34

ŠOK V DALLASU! Dončić držal zmago v rokah, potem pa ... NEVERJETNI DOGODKI, o katerih govorijo vsi!

Kakšna končnica "slovenskega" Dallasa

Potem ko je na obračunu, ki se je začel točno ob polnoči po slovenskem času, večji del vodila Indiana, je Luka Dončić Dallas pripeljal v povsem drugačen položaj. S kar 36 točkami je ob fantastični igri pripeljal Maverickse na +5, domača ekipa je bila izstreljena proti zmagi, zdelo se je, da Indiana nima odgovora. Toda sledilo je najbolj neverjetne dobre štiri minute in pol, ki so privedle do zmage Indiane s 112:109 in do velikega veselja gostov.

Verjeli ali ne, Dallas v tem času ni dosegel niti ene točke. Tako je, niti ene same v dobrih štirih minutah in pol boja za zmago, kar je bila najslabša ob kar nekaj precej slabih končnic, ki so jih Mavericksi odigrali v tej sezoni. Šlo je za mešanico zelo slabih odločitev v napadu, a tudi sumljivih sodniških odločitev. Dončić je kar trikrat zahteval prekršek in na koncu že pošteno izgubil živce, tako da je tudi v zadnjem napadu zapravil meta za tri točke, za izenačenje ter za podaljške.

Značke: doncic, indiana, dallas