Prvi mož ukrajinske vojske presenetil: Ukrajina ...

Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

1 12.11.2019 05:52:31

Najbolj VROČ kandidat za MVP?! Nezaustavljivi Luka DONČIĆ podira mejnike, Dallas pa je prvič naletel na mino (video)

Dallas je prvič v letošnji sezoni klonil na gostovanju, Luka Dončić pa je še enkrat navdušil na parketu.

Košarkarji Dallasa so prvič v letošnji sezoni morali priznati poraz v gosteh. S 116:106 so bili boljši košarkarji Bostona, ki tako ostajajo še neporaženi na domačih tleh, skupno pa so na osmih tekmah zmagali kar sedemkrat.

Boston je vodil od prve minute, gostje pa so le zahvaljujoč Luki Dončiću ostajali v igri za morebitni preobrat. Domačini so zadnjo četrtino tekme začeli s prednostjo 5 točk (84:79), slovenski zvezdnik pa jo je začel na klopi. Ko se je v zadnjih trenutkih tekme razigral Tim Hardaway Jr. in ko je zabil še Dwight Powell, je Dallas prvič na tekmi povedel in bil v igri za zelo odmevno zmago. A če je imel Dallas v svojih vrstah vročega Dončića, je imel Boston predvsem Kembo Walkerja, ki je priigral zmago domačih v zadnjih minutah tekme.

Dončić je še enkrat poskrbel za izjemen večer, skupno je dosegel 34 točk, šest skokov in devet asistenc. Še četrtič letos je presegel mejo 30 točk.V vrstah Dallasa je razočaral predvsem Porzingis, ki je dosegel le štiri točke, zadel je le en met od 11 poskusov iz igre. Na drugi strani je bil z 29 točkami najbolj učinkovit Walker.

Značke: luka-dončić, dallas, nba