Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

0 03.01.2019 09:42:55

Najprej je Luka pozdravil prijatelja, potem pa ga je POSTAVIL NA DRSALKE (video)

es.nba
Luka Dončić še naprej blesti v ligi NBA.

Tokrat je bil del najvišje gostujoče zmage v zgodovini franšize v Dallasu s 122:84, dosegel pa je 18 točk, 10 skokov in 4 podaje v vsega 26 minutah.

Spet je sedel na klopi vso zadnjo četrtino, a tokrat seveda zaradi drugačnih razlogov kot na novega leta dan (po našem času), ko so visoko izgubili z Oklahomo.

Je pa na igrišču spet čaral. Podaja DeAndreju Jordanu je bila za košarkarske sladokusce, toda nekaj je privarčeval tudi za svojega dobrega prijatelja in nekdanjega soigralca Willyja Hernangomeza, ko sta si oba služila kruh v Španiji pri Realu.

Visoki center je zdaj član Charlotta, kjer igra solidno, tokrat pa ga je v eni akciji Luka povsem osmešil. S tako imenovanim 'Euro stepom' ga je poslal v drugo smer in se po akciji Špancu še nagajivo nasmehnil. Tudi Willy pa ni mogel drugače pospremiti te akcije kot z nasmeškom.