Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 05.05.2023 06:20:17

Srce parajoče! Ob prizorih iz Beograda tečejo solze, to se je dogajalo na tekmi Partizan - Real! (video)

Četrta tekma četrtfinala evrolige med Partizanom in Realom je minila v znamenju sredinega morilskega pohoda na osnovni šoli v Beogradu.

V Beogradu so košarkarji Reala s 85:78 premagali Partizan, tekma pa je minila predvsem v znamenju 8 smrtnih žrtev sredinega morilskega pohod na osnovni šoli v Beogradu.

Domači košarkarji so nosili povsem črne drese z napisi OŠ Vladislav Ribnikar, prireditelji so odpovedali spremljevalni program in se odpovedali glasbi med premori, dvoboj se je začel z minuto molka, že pred tem so se gledalci z vrtnicami v rokah spomnili na žrtve strelskega obračuna, tik pred začetkom tekme pa so jih zmetali na parket. V prvem polčasu domači navijači tudi niso navijali, strahovito navijaško vzdušje se je nato začelo šele v drugem delu.

Real je izid v zmagah poravnal na 2:2, s čimer so si zagotovili zadnji dvoboj na domačem terenu v sredo.