Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Jan Oblak po koncu tekme na robu solz! Kapetan ...

nogometasi slovenija portugalska mm Ekipa24.si

Pozor! Sprememba ure sprejema za slovenske ...

0 01.01.2016 10:27:24

Tudi brez Curryja gre

V ligi NBA so ponoči odigrali šest tekem. Novo zmago so dosegli Golden State Warriors, ki so s 114:110 slavili v Houstonu in dokazali, da lahko zmagajo tudi brez poškodovanega Stephena Curryja.

Prvi mož dvoboja je bil Klay Thompson z 38 točkami, Draymond Green se lahko pohvali s trojnim dvojčkom - 10 točk, 11 skokov in 16 podaj.

Golden State je izstopal predvsem s kolektivno igro, o čemer priča kar 35 asistenc. Na drugi strani sta bila najboljša James Harden s 30 točkami in Dwight Howard z 21 točkami in 13 skoki.

Gostje so polčas dobili za dve točki, odločilna pa je bila končnica tretje četrtine, v kateri je Golden Statu uspel delni izid 10:0. Houston se je pet minut pred koncem približal na tri točke razlike, Bojevniki pa so odgovorili s serijo 8:0 in si spet priigrali mirno končnico in na koncu 30. zmago v novi sezoni.

Andre Drummond je dosegel 23 točk in 18 skokov ob zmagi Detroita nad Minnesoto s 115:90. Reggie Jackson je dodal 19 točk in devet podaj, Kentavious Caldwell-Pope pa je 19 od skupno 22 točk dosegel v drugem delu. Russell Westbrook pa je dosegel 36 točk in 12 podaj za zmago Oklahoma City Thunder s 110:106 nad Phoenixom.