Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 30.11.2017 22:32:51

Krka do tesne zmage v Novem Mestu

ALESFEVZER.COM
Košarkarji novomeške Krke so v 7. krogu lige Aba2 premagali Split s 87:85 (21:20, 38:37, 60:58).

Novomeščani so prišli do pete zmage v tekmovanju, medtem ko so Splitčani doživeli četrti poraz. Večina tekme je bila precej izenačena, v tretji četrtini so sicer domači pobegnili tudi za deset točk, a so gosti v zadnji četrtini zaostanek izničili.

Tako je bilo še 14 sekund pred koncem izenačeno na 85:85, sekundo zatem pa je Maj Kovačevič zadel oba prosta meta za zmago gostiteljev. Gosti so imeli osem sekund pred koncem še met za izenačenje, a je Michaelyn Scott zgrešil.

Pri domačih je bil najboljši strelec Kovačevič s 25 točkami, pri gostih je dve manj dosegel Henrik Širko.

Novomeščani bodo v 8. krogu prihodnji četrtek gostovali pri Bosni Royal.