Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 05.09.2021 17:11:31

SŽ Olimpija pokalno lovoriko vrnila v Ljubljano

Hokejisti SŽ Olimpije so letošnji zmagovalci pokala Slovenije, potem ko so na finalni tekmi na Bledu premagali Sij Acroni Jesenice s 3:1 (0:1, 2:0, 1:0).

Zasedba iz slovenske prestolnice je osvojila prvo lovoriko v tej sezoni. V pokalnem obračunu je bila boljša od tradicionalnega gorenjskega tekmeca, v pretekli sezoni zmagovalca državnega in pokalnega tekmovanja. Po prvi tretjini je bolje kazalo Jeseničanom, ki so povedli v peti minuti po zadetku Erica Panceta.

V nadaljevanju so na blejskem ledu zagospodarili izbranci ljubljanskega trenerja Mitje Šivica ter po golih Blaža Tomaževiča v 29. in Žana Jezovška v 40. minuti drugo tretjino končali z vodstvom z 2:1, piko na i pa je v zadnji tretjini postavil Guillaume Leclerc in z zadetkom v 48. minuti zapečatil usodo železarjev.

Jeseniška zasedba je v petkovem prvem polfinalnem obračunu premagala zaloško Slavijo Junior s 7:0, medtem ko je bila ljubljanska ekipa v drugem polfinalnem dvoboju boljša od jeseniške Hidrie z 10:0.

Značke: hokej, pokal, slovenija