Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 04.09.2021 17:18:57

Tjaša Kysselef v Kopru zmagala na preskoku

Najboljša slovenska telovadka Tjaša Kysselef je že prvi dan končnih odločitev na svetovnem pokalu v Kopru poskrbela za veliko veselje v domačem taboru. Osemindvajsetletna Ljubljančanka je v finalu nastopila zadnja po vrsti, a ohranila mirno kri, dodala težavnost glede na kvalifikacije in z oceno 13,825 točke zanesljivo slavila zmago.

V prvi odločitvi današnjega dne, finalu telovadcev na parterju, je zmago slavil Rus Kiril Prokopjev (14,650 točke).

Danes sledijo še tri končne odločitve. Finale konja z ročaji, v katerem bo kolajno lovil tudi slovenski adut Sašo Bertoncelj, finale telovadk na dvovišinski bradlji z Lucijo Hribar ter finale telovadcev na krogih.

Današnje finalne boje sta slovesno odprla predsednik Gimnastične zveze Slovenije (GZS) Damjan Kralj ter častni gost, predsednik Mednarodne gimnastične zveze (Fig) Japonec Morinari Watanabe. Ta se je v luči volilnega kongresa Figa, ki bo v začetku novembra v turški Antalyi, odločil tudi za obisk Slovenije.

Že 16. izvedba gimnastičnega svetovnega pokala na slovenskih tleh se bo končala v nedeljo s preostalimi petimi odločitvami za kolajne. Da bo imela Slovenija tudi zadnji dan priložnost za kolajne, je poskrbela Hribarjeva, ki se je uvrstila tudi v finale na gredi in parterju.