Nova smrtna žrtev: 24-letnika odneslo 100 metrov ...

bk
0 26.08.2018 22:00:26

Zagrebški Medveščak zmagovalec poletne lige na Bledu

Gregor Koblar
V finalu poletne hokejske lige na Bledu je v nedeljo slavil zagrebški Medveščak.

Po prvem večnem hokejskem derbiju, sta se Olimpija in Jesenice v nedeljo borila v tekmi za tretje mesto in v finalu.

Jeseničani v tekmi za tretje mesto igrali s češkim ekstraligašem Karlovy Vary, kjer igrata naša reprezentanta Sabahudin Kovačević in Matic Podlipnik. Železarji so z golom Miha Brusa iz 19. minute vodili vse do 52., ko je ravno Kovačević z igralcem manj izenačil, v podaljšku pa so v 63. minuti zadeli Čehi.

Olimpija se je v finalu pomerila z Medveščakom, ki je srečanje rezultatsko (6:2) prepričljivo dobil, toda tri zadetke so Zagrebčani dosegli v zadnjih dveh minutah tekme, do 58. pa je Olimpija zaostajala le za gol. Gola za zmaje sta v 35. in 40. minuti dosegla Janez Orehek in Aleš Mušič.

Značke: hokej, sta