Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 22.12.2019 07:53:56

Drugi zaporedni poraz kraljev, druga zaporedna Kopitarjeva ničla

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL vpisalo še drugi zaporedni poraz. Tokrat so izgubili v gosteh proti ekipi Buffalo Sabres z 2:3. Na drugi tekmi po vrsti je brez točkovnega učinka ostal tudi slovenski as Anže Kopitar, ki se znova ni vpisal med strelce ali podajalce kraljev

Buffalo slavi vratarja Linusa Ullmarka, ki je zaustavil 25 strelov kraljev na domači gol. Buffalo je prav proti kraljem prekinil niz treh zaporednih porazov.

Za Buffalo so zadeli Rasmus Ristolainen, Marco Scandella in Victor Oloffson v nebranjeni gol.

Med tistimi, ki jih je zaustavil Ullmark, je bil tudi Kopitar, ki mu je ubranil strel ob koncu druge tretjine.

Za goste iz Kalifornije sta zadela Adrian Kempe in Dustin Brown. Vratar gostov Jonathan Quick pa je zbral 25 obramb.

Pred božičem bodo kralji zaigrali doma, kjer bodo v noči na torek gostili St. Louis Blues.

Značke: hokej, nhl