Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 21.12.2019 22:27:44

Salonit in Krka izgubila

Odbojkarji so danes dokončali 13. krog 1. DOL, zadnjega pred premorom. Črnuče so presenetljivo gladko s 3:0 premagale Krko, Salonit je doma izgubil s Hišo na Kolesih Triglavom z 1:3, Šoštanj Topolšica pa je proti Hočam klonila z 2:3. Že v sredo je vodilni Merkur Maribor izgubil s Panvito z 2:3.

Krog se je začel s porazom vodilnih Mariborčanov, ki so sredi tedna morali priznati premoč Panviti Pomgrad z 2:3, gostje so vodili z 2:0 v nizih, domačim dovolili izenačenje, zadnji niz pa nato dobili s 15:11 in slavili na terenu vodilne ekipe.

Danes so na gostovanju v Črnučah praznih rok ostali tudi odbojkarji Krke, ki so na lestvici sicer na tretjem mestu. Tekma je bila tesna, v vseh treh nizih je bilo negotovo do konca, a so vse tri dobili Črnučani. Prvega s 25:22, drugega s 27:25, zadnjega pa s 25:23.

Podobno izenačeno je bilo tudi v Kanalu. Salonit je moral šele drugič v sezoni priznati premoč tekmecem, tokrat pa so gostje slavili šele po ogorčenem boju. Prva dva niza so dobili s 30:28, ko so nato domači v tretjem odgovorili z zanesljivih 25:17, se je obetal preobrat. A četrti niz je bil spet maratonski, triglavani pa so ga dobili z 31:29 in zmagali s 3:1.

Zadnja Šoštanj Topolšica je proti Hočam iztržila točko. Domači so dobili prvi in tretji niz, gostje so se vrnili v igro, v odločilnem petem pa so nato slavili prepričljivo s 15:6.

Značke: odbojka, dp