"Kaj sem preživljal kot otrok v reji, si ljudje ...

JAN IN TILEN KLOBASA Njena.si

Kdo se je znesel nad mamo dvojčkov Klobasa?!

0 31.10.2019 09:48:16

LA s četrtim zaporednim porazom, Kopitar prispeval dve podaji

Hokejsti Los Angeles Kings so v pretekli noči zabeležili četrti zaporedni in skupno deveti poraz sezone v severnoameriški hokejski ligi NHL. S 3:5 so na domačem ledu klonili proti Vancouver Canucks, Slovenski hokejist Anže Kopitar je pri tem dvakrat podal za domače moštvo. Za goste je s hattrickom zablestel Brock Boeser.

Dvaintridesetletni slovenski zvezdnik s svojo 901. točko v karieri in 13. v sezoni nadaljuje statistično gledano uspešen začetek sezone zanj. Manj zadovoljen je lahko z izkupičkom njegovega moštva, ki je s štirimi zmagami in devetimi porazi zdaj na dnu lestvice zahodne konference in mu grozi ponovitev lanske neuspešne sezone.

Los Angeles je sicer že v 4. minuti tekme povedel, a nato prejel dva zadetka z igralcem manj v zadnjih treh minutah prve tretjine. V drugi mu je nato uspelo poravnati izid, a je Boeser zadel še drugič na tekmi v 16. minuti druge tretjine, takoj po začetku tretje pa dosegel svoj hattrick za vodstvo dveh zadetkov.

Vancouver je na tekmi dosegel kar štiri zadetke z igralcem več, vključno z obema v zadnji tretjini. Moštvo je zdaj s 17 točkami (8 zmagami, 3 porazi, 1 zmagi po podaljšku) na četrtem mestu Zahoda, kjer pa vodi še eno kanadsko moštvo, Edmonton. Ta je v pretekli noči gladko s 4:1 premagal Columbus Blue Jackets.

Los Angeles bo naslednjo tekmo odigralo v noči na nedeljo, ko se bo na domačem ledu pomeril s Chicago Blackhawks.

Značke: hokej, nhl