Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 20.01.2018 09:10:23

Kopitarjeva podaja premalo za izhod iz krize

Los Angeles je ponoči v ligi NHL vpisal šesti zaporedni poraz. V derbiju pacifiških tekmecev je bil z 2:1 boljši Anaheim. Anže Kopitar je bil podajalec pri edinem zadetku kraljev. Za kralje je to najdaljši črni niz v sezoni.

Vsi zadetki so padli v zadnji tretjini. Anaheim je povedel v 43. minuti, zadel je Adam Henrique. Alex Iafallo je po Kopitarjevi podaji po dobrih dveh minutah poskrbel za izenačenje. Končni izid je postavil Ryan Kessler v 53. minuti.

Los Angeles naslednja tekma čaka v noči na ponedeljek, ko bo v dvorani Staples Center gostil New York Rangers.

Los Angeles ostaja na četrtem mestu tihomorske divizije pri 53 točkah in 24 zmagah v tej sezoni. Enako število točk ima Anaheim, a dve zmagi manj. V skupini vodi novinec v ligi NHL Golden Knights Vegas (64 točk), ki je izgubil po podaljšku v gosteh pri Florida Panthers (4:3).